!Blog je pozastavený!Objednej si animačku tady ...

Září 2009

NS 127-128

29. září 2009 v 9:33 | Roli |  naruto shippuden epizode
Externí titulky:

Online:
Příští díl "Infiltrace! Skrytá Deštná vesnice"

NS 126

29. září 2009 v 9:31 | Roli |  naruto shippuden epizode

Online:

Příští díl "Příběhy odvážného Jiraiyi ~ Jiraiyův nindža svitek ~ Část 1."
Za dva týdny, 24.9 v obvyklou dobu, na obvyklém místě.

Mika zdědil Michaelovy boty

21. září 2009 v 16:28 | Roli |  Other
Zpěvák Mika dostal od Christiana Louboutina návrh, aby použil ve svých show boty, které byly původně plánovány pro Michaela na This is it turné. Mika k tomu řekl: "Jsou krásné. Například jedny jsou z jemné kůže až po kotníky, takže měli Michaelovi nabídnout stabilitu v pohybu. Pak je tam pár, který byl určen pro moonwalk. Jsou zlaté a špička je stříbrná. Myslím, že to je jediný pár, který asi nepoužiji. Je úžasné jen pomyšlení, že je nosil, aby tančil moonwalk. Ale víte co, možná mi pomůžou tancovat a ne jen skákat po pódiu jako šílenec."

Ocenění

21. září 2009 v 16:27 | Roli |  Other
2006
MTV Video Music Awards Japan (Tokyo, Japonsko) - Legend Award
World music awards - Chopard Diamond World Music Award
Guiness World Records

Kresby Michaela

21. září 2009 v 15:44 | Roli |  Fotky
Kresby vlastní rukou, které nakreslil Michael


Vzkazy a obrázky, které Michael napsal a namaloval...K písni Childhood... (děství)
Thriller
K písni The girl is mine (Ta dívka je moje)
Dotazník (Michael ho vyplnil ještě jako dítě)
Dopis veřejnosti

Text Beat it vydražený v aukci:
Vzkazy fanouškům vyhozené z hotelového okna:
:)))

Překrásné fotečky:)nakreslený Mike

21. září 2009 v 15:27 | Roli-I love MJ! |  Fotky

Krásné namalované fotečky Mika:)Michael a jeho afro:)

21. září 2009 v 15:22 | Roli |  Fotky
xDhezká hříva:D!

Dotazník

18. září 2009 v 6:00 | Roli-I love MJ! |  Other
Idoly: Charlie Chaplin, Fred Astaire, Gene Kelly, Berry Gordy, Quincy Jones, Three Stooges, Walt Disney
Nejoblíbenější doplněk: černý klobouk Fedora
Oblíbený umělec: Michelangelo, Leonardo Da Vinci
Oblíbená desková hra: Monopoly
Oblíbené knihy: Peter Pan (Barrie), Jonathan Livingstone Seagull (Bach), Stařec a moře (Hemingway)
Oblíbený skladatel klasické hudby: Debussy, Čajkovskij, Prokopfjev
Oblíbené barvy: červená, černá
Oblíbené nápoje: minerální voda, pomerančový džus, mrkvový džus, Gatorade
Oblíbené jídlo: mexická kuchyně, exotické, kořeněné a vegetariánské pokrmy, sushi, pizza, čerstvé ovoce, popcorn, vanilková zmrzlina se sušenkami, semínka slunečnice, koblihy s polevou, lentilky
Oblíbené filmy: Peter Pan, E.T., Star Wars
Oblíbení zpěváci: James Brown, Jackie Wilson, Smokey Robinson, Sammy Davis Jr., The Temptations, Diana Ross

Jedu do Říma:)

15. září 2009 v 19:32 | Roli |  oznamky
No řekneme to krátce:)Jedu na týden do Říma od čtvrtka do úterý takže tady teď asi nic nepřidám protože se musím spalit a jedu!Jinak SBé nezlobte se že vás teď tak často neobíhám ale škola mi dá zabrat tak se ti mějte pp:)!I love you:-*

MTV Video Music Awards

15. září 2009 v 19:21 | Roli |  Videa/videoklipy
Oficiální trailer k filmu This is it můžete shlédnout na nových stránkách filmu THIS IS IT Zde je sekvence věnovaná Michaelovi, kterou zakončuje vystoupení Janet a vystoupení Madonny. Trailer i zde:

Madonna měla o Michaelovi krásnou řeč:
Michael Jackson se narodil v srpnu 1958. Já taky. Michael Jackson vyrostl na předměstí. Já taky. Michael Jackson měl 8 sourozenců. Já taky. Michael Jackson měl 6 let, když se stal superstar a byl možná tím benjamínkem, kterého svět miloval. Mě bylo 6, když mi zemřela matka. Ale on na tom byl hůře. Já nikdy neměla matku, on nikdy neměl dětství. A když něco nemáte, začnete se tím hodně zaobírat. Strávila jsem své dětství hledáním matky a někdy jsem byla i úspěšná. Ale jak znovu vytvoříte své dětství, když žijete ve sklenici a jste sledováni celým světem po celý svůj život?

Michael Jackson byl bez debaty jeden z největších talentů které svět kdy znal. Když zpíval píseň jako osmiletý, cítili jste se jak zkušeně zpíval o všech těch emocích, které nemohl znát. A způsob, jakým se hýbal - elegance Freda Astaira a síla Muhammada Ali. Jeho hudba měla v sobě extra složku neuchopitelné magie, při které jste nejen chtěli tancovat, ale věřili jste, že můžete létat, že můžete dosáhnout všeho a být kýmkoliv chcete. Protože tohle je to, co dělají hrdinové. A Michael Jackson byl hrdina. Vystupoval na stadiónech po celém světě, prodal stovky miliónů alb, obědval s premiéry a prezidenty. Dívky se do něj zamilovali. Chlapci se do něj zamilovali. Všichni chtěli tancovat jako on. Zdál se nadpozemský, ale byl také lidská bytost. Jako mnoho umělců, byl ostýchavý a nejistý.

Nemohu říci, že jsme byli skvělými přáteli, ale v roce 1991 jsem se rozhodla, že ho chci poznat lépe. Pozvala jsem ho na večeři. Řekla jsem mu: "Michaeli, postarám se o to. Budu řídit. Jen ty a já." On souhlasil a ukázal se u mého domu bez ochranky. Jeli jsme do restaurace v mém autě. Byla tma a on měl pořád nasazené své brýle. Řekla jsem: "Michaeli, sundej si ty brýle, mám pocit, jako bych mluvila s autem. Mohla bych vidět tvé oči?" On se na chvíli zastavil a pak si brýle sundal a vyhodil je okýnkem ven. Podíval se na mě, zamrkal, usmál se a řakl: "Teď už mě vidíš? Je to lepší?" V té chvíli jsem viděla jeho zranitelnost, i jeho šarm. Po zbytek večeře jsem se ho snažila nutit jíst hranolky, pír víno, dát si dezert a mluvit sprostě. Věci, které si nikdy nedovolil. Později jsme šli ke mě koukat na filmy. Seděli jsme na gauči a někdy uprostřed filmu mě vzal za ruku. Cítila jsem, že spíš než romantiku hledá opravdového přítele a ráda jsem mu vyhověla. A v tu chvíli se necítil jako superstar, ale byl lidská bytost. Vyšli jsme si ještě několikrát a pak jsme se nějak ztratili z dohledu. Pak začal ten hon na čarodějnice. Jeden negativní článek za druhým vycházel o Michaelovi. Cítila jsem jeho bolest. Vím jaké to je chodit po ulici a cítit se, jako by se ke mě celý svět otočil zády. Vím, jaké to je cítit se bezmocná a neschopná se bránit, protože ten křik lynčujícího davi je tak silný, že jste přesvědčeni, že výš hlas by nikdo neslyšel.

Ale já měla děctví a bylo mi dovoleno dělat chyby a najít si svou vlastní cestu. Když jsem poprvé slyšela, že Michael zemřel, byla jsem v Londýně. Pár dnů před mým turné, které jsem měla začít v aréně, ve které mě měl vystřídat Michael. Jediné, na co jsem v tom momentu mohla myslet, bylo, že jsem ho opustila. Že jsme ho všichni opustili. Že jsme dovolili, aby toto úžasné stvoření dobylo svět a pak ho nechali padnout. Zatímco se snažil žít rodinný život a znovu obnovit svou kariéru, my ostatní jsme byli příliš zaneprázdněni souzením jeho činů. Většina z nás se k němu otočila zády.

V zoufalém pokusu obnovit si paměť, šla jsem na internet a koukala na jeho klipy a vystoupení a myslela si: Můj bože, on byl tak unikátní, tak originální. A nikdo nikdy nebude takový jako on. Byl to král. Ale byl to také lidská bytost. A my všichni jsme lidské bytosti a někdy musíme něco ztratit, abychom si uvědomili, že jsme to měli.

Abych skončila něčím pozitivním, mé synové, 9letý a 4letý, jsou posedlí Michaelem Jacksonem. V mém domě se jen chytá za rozkrok a moonwalkuje. Vypadá to, jako by nová generace znovu objevovala jako génia a přiváděla ho znovu k životu. Doufám, že kdekoliv teď Michael je, kouká se na nás a usmívá se. Ano, Michael Jackson byl lidská bytost, ale byl to král. Ať žije král!

Pozvánka na pohreb

8. září 2009 v 19:12 | Roli |  Other
Na stránke CNN si môžete pozrieť pozvánku na súkromný pohreb Michaela Jacksona. Okrem iného obsahuje i verše z jeho knihy Dancing the Dream.

Plakát k filmu This is it

8. září 2009 v 19:10 | Roli |  Other
Na internetu se objevil nový plakát, který bude nejspíš vydán jako promo k filmu This is it. Není zatím jisté, jestli jse pravý, ale vzhledem k tomu, že je jsou na něm i nové obrázky, předpokládá se, že ano. Na ofic. stránkách MJ je napsáno: MICHAEL JACKSON JAK JSTE HO DOSUD NEVIDĚLI OD 28.10. V KINECH PO CELÉM SVĚTĚ * LIMITOVANÁ EXKLUZIVNÍ DVOUTÝDENNÍ SVĚTOVÁ PREMIÉRA * VSTUPENKY V PRODEJI OD 27. ZÁŘÍMichael Jackson-Cry

8. září 2009 v 19:08 | Roli |  Videa/videoklipy


Děti Michaela Jacksona se na pohřbu zhroutily

5. září 2009 v 11:21 | Roli |  Other
Deset týdnů po smrti bylo tělo Michaela Jacksona (+50) pohřbeno na hřbitově Forest Lawn v Glendale nedaleko Los Angeles. Komorního obřadu se zúčastnili jen rodina a nejbližší.Pietní akt proběhl ve čtvrtek v 19 hodin místního času, tedy ve 4 hodiny ráno v pátek středoevropského času. Pro dceru Paris (12), která se zhroutila během mediálně přenášené pietní akce v Staples Center 7. července, to byla opět jedna z těžkých chvil. Při pohledu na rakve svého otce Michaela Jacksona v mauzoleu jí museli pomáhat členové rodiny. Stejně trpěly i jeho další dvě děti Prince Michael a Prince Michael II. přezdívaný Blanket, jehož matka není známa.
Během emotivního aktu zazněla píseň od Gladys Knight Our father (The Lords Prayer), která všechny pozůstalé rozplakala. Mezi dvěma sty truchlícími byli i Elizabeth Taylor, Jacksonova exmanželka Lisa Marie Presley nebo Macaulay Culkin.Michael Jackson je pohřben na hřbitově Forest Lawn v mauzoleu vyzdobeném například replikou Poslední večeře od Leonarda da Vinciho nebo Michelangelova Mojžíše. Spočine tu ve společnosti legend, jakými byli herci Clark Gable, Humphrey Bogart, Jean Harlow nebo autor Myšáka Mickeyho Walt Disney.
Prince Michael Jackson II (Foto Isifa)
Chudinky:(

Michael Jackson byl pohřben

5. září 2009 v 11:20 | Roli |  Other
V 5 hodin ráno našeho času, v 8 hodin večer v LA, začal Michaelův pohřeb. Začátek byl posunut o hodinu později než bylo plánováni. Na tento soukromý obřad dorazila Elizabeth Taylor, Chris Tucker, Quincy Jones, Thomas Mesereau, Kenny Ortega, Karen Faye i Macaulay Culkin. Televize přenášely příjezd smutečních hostů na hřbitov, ale když před mauzoleum dorazil vůz s rakví, byl přenos přerušen. Podle idnes.cz policie kolem hřbitova již dříve postavila zátarasy a uzavřela nad ním vzdušný prostor. Mnoho informací o obřadu se na veřejnost nedostalo. Michaelovi synové a bratři měli všichni červené kravaty a na rukách smuteční pásky. Paris se s otcem přišla rozloučit v černých šatech s bílým límečkem a manžetami. Michaelovo tělo bylo uloženo v bronzové, pozlacené rakvi vyložené modrým sametem, která podle serveru tmz.com stála přibližně 25 tisíc dolarů, tedy přes 447 tisíc korun. Zpěvákovy děti prý daly svému otci do rakve dopisy na rozloučenou. Michaela uloží do krypty v mauzoleu. Tato monumentální stavba je místem posledního odpočinku dalších velikánů zábavního průmyslu, jako jsou Humphrey Bogart či Walt Disney. Podle agentury AP byl pro Michaela zakoupen prostor o velikosti 12 hrobek.

Dokument This is it bude v kinech v ČR

2. září 2009 v 17:32 | Roli |  Other
Podle dostupných infotmací by měl dokumentární film o posledních dnesch Michaela dorazit 30.10. i do českých kin. Jeho uvedení potvrdilo např. kino Cinestar v Ostravě. O dalších vývoji událostí vás budeme informovat.

Michael Jackson - They Don´t Care About Us-text

2. září 2009 v 16:58 | Roli-I love MJ! |  Alba
Skin head, dead head
Everybody gone Situation, aggravation
Everybody allegation
In the suite, on the news
Everybody dog food
Bang bang, shot dead
Everybody´s gone mad

All I wanna say is that
They don´t really care about us
All I wanna say is that
They don´t really care about us

Beat me, hate me
You can never break me
Will me, thrill me
You can never kill me
Jew me, sue me
Everybody do me
Kick me, kick me
Don´t you black or white me

All I wanna say is that
They don´t really care about us
All I wanna say is that
They don´t really care about us

Tell me what has become of my life
I have a wife and two children who love me
I am the victim of police brutality, now
I´m tired of bein´ the victim of hate
You´re rapin´ me of my pride
Oh, for God´s sake
I look to heaven to fulfill its prophecy...
Set me free

Skin head, dead head
Everybody gone bad
trepidation, speculation
Everybody allegation
In the suite, on the news
Everybody dog food
black man, black male
Throw your brother in jail

All I wanna say is that
They don´t really care about us
All I wanna say is that
They don´t really care about us

Tell me what has become of my rights
Am I invisible because you ignore me?
Your proclamation promised me free liberty, now
I´m tired of bein´ the victim of shame
They´re throwing me in a class with a bad name
I can´t believe this is the land from which I came
You know I do really hate to say it
The government don´t wanna see
But if Roosevelt was livin´
He wouldn´t let this be, no, no

Skin head, dead head
Everybody gone bad
Situation, speculation
Everybody litigation
Beat me, bash me
You can never trash me
Hit me, kick me
You can never get me

All I wanna say is that
They don´t really care about us
All I wanna say is that
They don´t really care about us

Some things in life they just don´t wanna see
But if Martin Luther was livin´
He wouldn´t let this be

Skin head, dead head
Everybody gone bad
Situation, segregation
Everybody allegation
In the suite, on the news
Everybody dog food
Kick me, strike me
Don´t you wrong or right me

All I wanna say is that
They don´t really care about us
All I wanna say is that
They don´t really care about us

All I wanna say is that
They don´t really care about us
All I wanna say is that
They don´t really care about us

All I wanna say is that
They don´t really care about us
All I wanna say is that
They don´t really care about us


ČJ překlad:

Skinhead, deadhead,
všech se zmocnilo zlo
Situace. zloba,
všude samé předsudky,
Doma, ve zprávách
Všichni jsou mizerové,
bang bang, šokovaní a mrtví
všichni zešíleli

Chci ti jen říct
Že je vůbec nezajímáme
Chci ti jen říct
že je vůbec nezajímáme

Tlučte mě, nenáviďte mě
nikdy mě nezlomíte
Poroučejte mi, strašte mě
nikdy mě nezabijete
Nadávejte mi, obviňujte mě
Všichni se na mě vrhněte
kopejte do mě, ničte mě
Jen mi neříkejte, že jsem černý nebo bílý

Chci ti jen říct
Že je vůbec nezajímáme
Chci ti jen říct
že je vůbec nezajímáme

Řekněte mi, co se stalo z mého života
Mám ženu a dvě děti, které mě milují
Jsem teď obětí policejní brutality
Už mě nebaví být stéle obětí nenávisti
Znásilnili jste mou pýchu, ach proboha
Dívám se k nebi
Snad splní své proroctví
Osvoboďte mě

Skinhead, deathead,
všech se zmocnilo zlo
Zoufalství, spekulace,
všude samé předsudky,
Doma, ve zprávách
Všichni jsou mizerové
Černí pasažéři, vydírání
Uvrhněte bratra do vězení

Chci ti jen říct
Že je vůbec nezajímáme
Chci ti jen říct
že je vůbec nezajímáme

Řekněte mi, co se stalo s mými právy
Jsem snad neviditelný, že mě ignorujete?
Vaše prohlášení mi slibovala svobodu, teď
Jsem už unaven z toho, že jsem obětí hanby
Házeli mě do jednoho pytle s lidmi se špatnou pověstí
Nemohu uvěřit, že tohle je země, odkud pocházím
Víte, skutečně to nerad říkám
Vláda to prostě nechce vidět
Ale kdyby žil Roosevelt
Nestrpěl by to, ne, ne

Skinhead, deadhead,
všech se zmocnilo zlo
Situace, spekulace,
všichni se vzájemně obviňují
Bijte mě, tlučte mě
nikdy mě nezničíte
Bijte mě, kopejte do mě
nikdy mě neporazíte

Chci ti jen říct
Že je vůbec nezajímáme
Chci ti jen říct
že je vůbec nezajímáme

Některé věci v životě prostě nechcete vidět
Ale kdyby žil Martin Luther,
nikdy by to nepřipustil

Skinhead, deadhead,
všech se zmocnilo zlo
Situace, segregace,
všude samé předsudky
Doma, ve zprávách
Všichni jsou mizerové
Kopejte mě, bijte mě
Jen mi neříkejte, co je špatné a co dobré

Chci ti jen říct
Že je vůbec nezajímáme
Chci ti jen říct
že je vůbec nezajímáme
Chci ti jen říct
Že je vůbec nezajímáme

Chci ti jen říct
Že je vůbec nezajímáme
Chci ti jen říct
že je vůbec nezajímáme
Chci ti jen říct
Že je vůbec nezajímáme