!Blog je pozastavený!Objednej si animačku tady ...

Říjen 2009

Dáte mi svůj Facebook?

31. října 2009 v 17:29 | Roli |  oznamky
Ahojky Chci se vás zeptat dali by ste mi váš facebook?Hlavně SBé pokud ho máte arigato:DByla bych ráda a hned o přítele vícX)pls napište do komentu

Už jsem byla na This Is It:)

31. října 2009 v 17:26 | Roli-Caroline Jackson |  oznamky
ahojky tak jsem konečně byla v kině na This is It Moc se mi to líbilo a při písničce
I'll be there jsem se rozbrečela a pak ještě na konci:(Mike vypadal šťastně já fakt tak nenávidim toho doktora co ho zabil nebyl jeden!!!Ale jinak film doporučuju:)Sem se musela podělit o tuhle myšlenku:)tak pp

Stevie Wonder - pocta Michaelovi

31. října 2009 v 16:28 | Roli |  Videa/videoklipy
Pri príležitosti osláv 25. výročia vzniku Rock´n´Rollovej Siene slávy sa v Madison Square Garden (NY) vo štvrtok konal vyše 5-hodinový koncert, počas ktorého vystúpil i Stevie Wonder s Michaelovou piesňou "The Way You Make Me Feel". Počas vystúpenia ho na chvílu premohli emócie (viď video 1:00). Na scéne ho sprevádzal spevák John Legend, ktorý v zákulisí povedal: "Stevieho city k Michaelovi sú úprimné, je to vidieť a cítiť. Bolo pre mňa velkou cťou osláviť s ním Michaelov odkaz".

Jacksonův film láká piráty, druhý český pokus dokonce provázelo násilí

30. října 2009 v 11:21 | Roli |  Other
Čerstvá filmová novinka Michael Jackson's This Is It se stala terčem již druhého pokusu o nelegální pořízení audiovizuální kopie během prvního dne promítání v českých kinech. Po zachycení prvního případu v multikině CineStar Jihlava v odpoledních hodinách se objevil druhý případ v multikině stejné sítě - tentokrát v Českých Budějovicích v čase večerního promítání. Personál kina podobně jako v Jihlavě zaznamenal návštěvníka v sále, který snímal film při projekci. Pachatel byl ze sálu vyveden, avšak před příjezdem přivolané policie napadl zasahující personál kina slzným plynem, aby se vyhnul zatčení a utekl. To se mu však díky obětavosti zaměstnanců českobudějovického multikina nepodařilo a tak mohl být poté předán do rukou policistů.

Místo posledního odpočinku Michaela Jacksona

30. října 2009 v 11:20 | Roli |  Fotky
Michaelova kamarádka Karen Faye včera šla navštívit mauzoleum Forest Lawn a vyfotila hrobku Michaela Jacksona. Zde je pochován Michael.


Michael Jackson avatary 2

29. října 2009 v 18:26 | Roli-I love MJ! |  avatary michaela
http://img11.imageshack.us/img11/2123/angrydj1.pnghttp://img16.imageshack.us/img16/6861/mjavatar.pnghttp://img387.imageshack.us/img387/3908/ebonysmile.pnghttp://img365.imageshack.us/img365/7740/ebony79.pnghttp://img43.imageshack.us/img43/9872/tunelshot2.png

Jacksonův film už běží v 17 zemích světa. Jako by žil, jásají fanoušci

29. října 2009 v 17:33 | Roli-I love MJ! |  Other

Sedmnáct z pětadvaceti vybraných měst, v nichž se producenti filmu This Is It sestříhaného ze zkoušek na koncertní turné Michaela Jacksona rozhodli uspořádat synchronizovanou světovou premiéru, už má svých pár hodin slávy za sebou. A Jacksonovi fanoušci jsou nadšení: film jim prý vrátil jejich hrdinu. Premiéry se konaly například i v Soulu, Johannesburgu, Pekingu, Londýně a Berlíně. Všude byly prý sály plně obsazené, další statisíce lidí sledovaly premiéru prostřednictvím internetu. "Nic takového jsme nikdy neviděli," řekl mluvčí pekingského kina, z jehož 1100 sedadel nezůstalo ani jedno prázdné.

"Myslím, že to bylo ohromné. Lidé tleskali a křičeli. Bylo to bláznivé. Je to, jako by stále žil. Lidé na něho stále pokřikují. Jeho hudba je stále živá," řekla devatenáctiletá Elizabeth Gonzalesová, která jako mnoho dalších nocovala před losangeleským kinem, aby dostala vstupenku. "Milovala jsem to. Myslela jsem, že to bude smutnější, ale nebylo to vůbec smutné," prohlásila Gina Meconiová, která si s přítelem hned po premiéře koupila vstupenku na další promítání ve stejný den. "Vypadal lépe, než když mu bylo 30," usoudila jednadvacetiletá Jessica Childsová po zhlédnutí premiéry v Los Angeles. "Vidět ho, jak takto vystupuje, mi vehnalo slzy do očí," konstatoval zpěvákův bratr Jackie Jackson. Jako mnoho fanoušků měl bílou rukavici, která patřila k Michaelovým typickým doplňkům.

Distributor filmu, firma Sony, dává do oběhu 15 tisíc kopií snímku, který by se měl do víkendu promítat ve 110 zemích. Za distribuční práva zaplatila 60 milionů dolarů. Losangeleská premiéra se konala v sále Nokia Theatre, který je proti aréně Staples Center, v němž se Jackson připravoval na koncertní turné a kde se konalo také slavnostní rozloučení po jeho smrti. Prostor před Nokia Theatre byl pokryt červeným kobercem a ozdoben křišťálovými lustry. K vidění byly také Jacksonovy kostýmy a uvnitř sálu byly k prodeji upomínkové předměty.Jermain reaguje na kampaň This is not it

29. října 2009 v 17:32 | Roli-I love MJ! |  Other
Někteří fanoušci rozjeli kampaň This is not it (Tohle není ono) a chtějí poukázat na to, že Michael byl ve špatném zdravotní stavu, když se připravoval na koncerty This is it. Jermaine k tomu na MTV řekl: "Michael byl zdravý, opravdu zdravý. Každá část jeho těla byla zdravá." Poukazoval tak na výsledky pitvy, které se na internetu před časem objevily.

Diplom od Patky pro její SBéčka

29. října 2009 v 17:31 | Roli |  moje diplomy
Dííks mooc:D

Rozhovor s Michaelovou maskérkou

28. října 2009 v 20:22 | Roli |  Other
Michaelova kamarádka a make up artistka Karen Faye odpověděla v rozhovoru na pár otázek. Karen pracovala s Michaelem tři desetiletí. "Nejdříve jsem začala pracovat pro Dicka Zimmermana, což byl tehdy populární fotograf. On si mě najal na make up při focení obalu desky Thriller. Tak jsme se s Michaelem seznámili. Zjistili jsme, že si výborně rozumíme, a pak už jsem pracovala skoro na každém jeho projektu." Na otázku, co Michael rád jedl, Karen odpověděla: "Moc toho nenajedl. Myslel si, že je to ztráta času. Jako dítě sedící u stolu, když si chce jít hrát ven. Vybíral si bio potraviny a zdravé věci, ale čas od času si dal třeba KFC. Jeho dlouholetou kuchařkou byla Akasha, která v tom uměla udělat kompromis. Dělala mu zdravé mexické tortily, ale s pálivou omáčkou. Michael je jedl skoro každý den. Také dělala krémový banánový koláč, což mu moc chutnalo." Fotka, na kterou vidíte Karen s Michaelem byla pořízena těsně před začátkem soudu v Neverlandu.

Premiéra This Is It

28. října 2009 v 12:09 | Roli |  Other
Na dnešnej premiére filmu This Is It v Los Angeles sa zúčastnia i Michaelovi bratia. Najmladší z nich, Randy Jackson, však účasť odmietol, rovnako ako účasť v rodinnej show, o ktorej sme informovali. Na premiéru nepríde ani Michaelova vizážistka Karen Faye. Premiéru bude sprevádzať i protestná kampaň This Is Not It, v ktorej budú Michaelovi fanúšikovia rozdávaním letákov upozorňovať na Michaelove údajne zhoršujúce sa zdravie pred koncertmi. Tí pripisujú podiel viny na Michaelovej smrti produkčnej spoločnosti AEG.

Na premiéru přišli kamarádi Michaela, i jiné slavné osobnosti. Hořkosladkou atmosféru tohoto významného večera můžete shlédnout na fotkách:Free Image Hosting at www.ImageShack.us

The Jacksons - A Family Dynasty

28. října 2009 v 12:08 | Roli |  Other
Televízia A&E v decembri uvedie televíznu show The Jacksons A Family Dynasty, v ktorej uvidíme Michaelových bratov Jermaina, Tita, Jackieho a Marlona, ako i ostatných členov rodiny. Podla potvrdených informácií, Michaelove deti v programe účinkovať nebudú. Show poskytne pohlad do života rodiny Jacksonovcov, ako nikdy predtým. Upútavku si môžete pozrieť tu.

LaToya: Děti na tom nejsou dobře

25. října 2009 v 11:23 | Roli |  Other
Sestra Michaela Jacksona, LaToya, se vyjádřila, že je pro ní velice bolestné sledovat Michaelovy děti, jak se vyrovnávají se ztrátou otce. "Paris nosí Michaelova trička, protože je na nich stále jeho vůně, a hodně o svém otci mluví. Její pokoj je plný jeho plakátů a neustále kouká na nějaká DVD s ním. Prince o tom nechce vůbec mluvit. Když někde v televizi zahlídne Michaela, odchází. A Blanket je velice smutný a hodně pláče. Nechápe, že se jeho tatínek nemůže vrátit. Všichni tři chodí k psychologovi na terapii a opravdu doufám, že se i Prince otevře. O něj se bojím nejvíce."

V boji o dědictví přituhuje

25. října 2009 v 11:22 | Roli |  Other
Michaelova matka Katherine si pořídila nového právníka Adama Streisanda. Právníci, kteří pro ni dosud pracovali, nadále zůstávají jejími poradci. Katherine chce poukázat na nové skutečnosti, o kterých se v tisku zmínil Michaelův bratr Randy, a to, že závěť Michaela byla podepsána 7.7. 2002 v Lons Angeles, ale podle záznamů byl Michael v ten den v New Yorku. Podle závěti jsou jedinými dědici Michaelova majetku jeho děti, 20 procent půjde na charitu. Katherine dostane peníze, když ovšem zemře, nikdo jiný v rodině kromě dětí Michaela na peníze nemá nárok.

This is it booklet

25. října 2009 v 11:21 | Roli |  Other
Na to, jak bypadá speciální kompilace 2CD This is it, která vychází už za pár dnů, se můžete podívat zde . Najdete tam fotky z bookletu a celkově vzhled celé kompilace.


Tohle chci:Michael Jackson: The Ultimate Collection (4 CD's + 1 DVD) (Audio CD)

24. října 2009 v 16:58 | Roli |  OtherMichael Jackson: Michael Jackson: The Ultimate Collection


Track Listing:

Disc: 1
1.Want You Back
2.ABC
3.I'll Be There
4.Got To Be There
5.I Wanna Be Where You Are
6.Ben
7.Dancing Machine- Single Version
8.Enjoy Yourself- The Jacksons
9.Ease On Down The Road
10.You Can't Win
11.Shake Your Body (Down To The Ground)- Single Edit
12.Shake Your Body (Down To The Ground)- Early Demo
13.Don't Stop 'Til You Get Enough
14.Rock With You
15.Off The Wall
16.She's Out Of My Life
17.Sunset Driver- Demo
18.Lovely One- The Jacksons
19.This Place Hotel- The Jacksons
Disc: 2
1.Wanna Be Startin' Somethin'
2.The Girl Is Mine- Michael Jackson (With Paul Mccartney)
3.Thriller
4.Beat It
5.Billie Jean
6.P.Y.T. (Pretty Young Thing)- Demo Version
7.Someone In The Dark
8.State Of Shock- The Jacksons
9.Scared Of The Moon
10.We Are The World
11.We Are Here To Change The World
Disc: 3
1.Bad
2.The Way You Make Me Feel
3.Man In The Mirror
4.I Just Can't Stop Loving You- Michael Jackson,Siedah Garrett
5.Dirty Diana
6.Smooth Criminal
7.Cheater
8.Dangerous- Early Version
9.Monkey Business
10.Jam
11.Remember The Time
12.Black Or White
13.Who Is It
14.Someone Put Your Hand Out
Disc: 4
1.You Are Not Alone
2.Stranger In Moscow
3.Childhood (Theme From "Free Willy 2")
4.On The Line
5.Blood On The Dance Floor
6.Fall Again
7.In The Back
8.Unbreakable
9.You Rock My World with intro
10.Butterflies
11.Beautiful Girl
12.The Way You Love Me
13.We've Had Enough
Disc: 5
1.Jam- Live Video
2.Wanna Be Startin' Somethin'- Live Video
3.Human Nature- Live Video
4.Smooth Criminal- Live Video
5.I Just Can't Stop Loving You- Live Video
6.She's Out Of My Life- Live Video
7.I Want You Back- Live Video
8.I'll Be There- Live Video
9.Thriller- Live Video
10.Billie Jean- Live Video
11.Working Day And Night- Live Video
12.Beat It- Live Video
13.Will You Be There- Live Video
14.Black Or White- Live Video
15.Heal The World- Live Video
16.Man In The Mirror- Live Video

Michael Jackson - Fall again video

24. října 2009 v 16:51 | Roli-I love MJ! |  Videa/videoklipy

Vzpomínky YANA dívky

23. října 2009 v 22:09 | Roli |  Rozhovory
Reportáž dívky, vybrané na koncertě z publika, aby se při písni You are not alone, setkala s Michaelem
Loretta (Sydney/Australie)


Poznámka BabyLove:

Během každého koncertu turné History byla jedna dívka vybrána z publika a měla dovoleno obejmout Michaela během písně You are not alone. Tyto dívky se dnes nazývají YANA dívky. Tenhle dopis jsem přeložila, protože na mě velmi zapůsobil a vyjadřuje jediné. Když si něco opravdu přejeme, splní se to. Opravdu tomu věřím.


Tanečníci nazývají Michaela velikánem

23. října 2009 v 21:47 | Roli |  Other
Tanečníci turné This is it se rozpovídali o své spolupráci s Michaelem. Misha Hamilton řekla: "Jako tanečník měl Michael úžasnou schopnost improvizace. Nikdy jsem nic takového neviděla. Má něco jako slovník svých pohybů, ale nezdá se, že by někdy udělal jeden pohyb dvakrát." Další tanečník Devin Jamieson dodal: "Viděli jsme toho největšího velikána. A nejenom viděli, měli jsme šanci s ním pracovat. Když vás vede Michael Jackson, je to ten nejkrásnější pocit. A i přes jeho velikost, nikdy neměl manýry hvězd. Nepřicházel ve velkém a nepožadoval pozornost všech." Timor Steffens říká, že s Michaelem se naučil znovu tancovat. "On jde s hudbou a když na něj koukáte, říkáte si, jak to může dělat tak dokonale. A mohli jste vidět, jakou z toho měl radost. Na pódiu byl zase doma."

Ortega: Michael byl prostě anděl

23. října 2009 v 21:43 | Roli |  Other
Kenny Ortega mluvil včera v britské TV o spolupráci s Michaelem. "Pokaždé, když jsem pracoval s Michaelem, byl to zážitek, který mě dovedl někde, kde jsem nikdy nebyl. Bl to úžasný muž - skromný, milující, štědrý, a hlavně fantastický člověk." Ortega nejdříve na projektu dokumentárního filmu This is it nechtěl pracovat. "Zdálo se mi to příliš brzo, ale poté jsem si uvědomil, jaké to bude a neváhal jsem ani minutu a převzal za to zodpovědnost. Tohle je pro fanoušky. Můj cíl byl ukázat fanouškům, co Michael dělal a čeho chtěl ve svých show dosáhnout - a vyšla z toho oslava opravdového génia. Tohle byly záběry, které se nikdy neměly dostat na veřejnost. Je to nehrané, je to opravdové a upřímné. Michael byl architekt této show. Říkal mi, že vezmeme lidi někam, kde nikdy nebyli. Není to zábava? Kolikrát se vám ráno stane, že vstanete a pracujete s někým, kdo naprosto rozšíří vaše obzory?" Ortega říká, že byl Michael ve skvělé formě. "Kolikrát dostal tanečníky na kolena, že přestali tancovat a jenom ho pozorovali. Michael byl prostě anděl chodící po této planetě a tohle dělal pro lidi, pro fanoušky - a miloval to. Vy to uvidíte. Příprava tohoto dokumentu nám všem určitě pomohla v truchlení po něm a více nás všechny dala dohromady."

Ortega také v jiném rozhovoru potvrdil, že Michael v noci někdy nespal. "Vždy jsem mu připomínal, aby pil proteinové nápoje, aby dostatečně pil. Každé ráno před zkouškami jsem se ho ptal, jestli snídal. On vždy odpověděl, že ano. Tak jsem se na něj skepticky podíval a zeptal se znovu. Měl jsem s ním jednou rozhovor na téma jeho stravování. Chtěl jsem se ujistit, že dělá vše pro to, aby vše zvládl. Nemohli jste s ním ale jednat jako s dítětem. Byl to přece dospělý člověk."