!Blog je pozastavený!Objednej si animačku tady ...

Prosinec 2009

Michael Jackson & Lollipop :D

31. prosince 2009 v 13:21 | Roli |  Videa/videoklipy


Sladký videjko :)

Zdrojík:

Michael Jackson ve filmu Muži v černém 2

31. prosince 2009 v 13:16 | Roli |  Videa/videoklipy
Tak se se dívala na youtobe a narazila na tohle videjko:D

Michael je nejprodávanějším umělcem roku 2009

31. prosince 2009 v 11:33 | Roli |  Other
Michael Jackson si může připsat další rekordy. Stal se nejprodávanějším umělcem roku 2009. Prodejnost všech jeho alb dosáhla výše 29 miliónů kopií po celém světě. V prodejnosti alb se Michael v žebříčku umístil takto:

#5 Thriller: 4 milióny kopií
#6 Number Ones: 3,6 mil.
#11 This Is It: 3,1 mil.
#13 The Essential: 2,9 mil.
#19 King Of Pop: 2 mil.
#20 Bad: 2 mil.
#24 Dangerous: 1,7 mil.
#25 Off The Wall: 1,7 mil.

Michael je první umělec, který má 6 alb v top20 prodejnosti alb po celém světě, a 8 alb prodejnosti top25.

Je nejprodávanějším umělcem v USA a jeho Number ones je v USA na 3. místě nejprodávanějších alb.

Michael také kraluje internetovému obchodu. Je nejprodávanějším umělcem na itunes a na jiných serverech prodávajících muziku.

Michael se stal nejrychleji stahovaným umělcem - lidé si za jeden týden stáhli přes milión placených mp3.

This is it se stalo prvním dokumentem v historii, který dosáhl první příčky sledovanosti filmů po celém světě, a taktéž vydělal nejvíce peněz ze všech dokumentů a koncertů.

Michael Jackson fan day v Londýně

31. prosince 2009 v 11:31 | Roli |  Other
23. ledna 2010 se v Londýně v O2 Aréně na místě plánovaných This is it koncertů odehraje speciální fanouškovská akce. Lístky stojí £22.25 pro dospělé and £19.75 pro děti do 16 let. Jsou k dispozici na ticketmaster. Lístek vás opravňuje navštívit speciální výstavu Michaela Jacksona, vystoupení jednoho z nejlepších imitátorů Naviho nebo např. slevu na nákup věcí spojených s Michaelem.Bleskovka č.6

28. prosince 2009 v 14:54 | Roli |  bleskovky
Ahojky:D

Jak je?

Máš sourozence?

Kde budeš na Silvestra?:)


Kdo je na obrázku?
Má děti?
Když jo tak kolik?
Co chceš na diplom?:)
To bude asi všechno tak zatím papík x)

Madonna řekla, proč nikdy nespolupracovala s Michaelem Jacksonem

28. prosince 2009 v 10:29 | Roli |  Other
Zpěvačka nedávno také přiznala, proč nikdy nespolupracovala s Michaelem Jacksonem. "On prostě měl strach z provokativní muziky. Nechtěl se mnou pracovat," říká Madonna. "Strávili jsme spolu hodně času, stali se z nás přátelé. Ale nikdy jsme nenatočili společný hit. Napsala jsem spousty textů a ukazovala mu je, ale nechtěl o tom nic slyšet. Řekl mi na to: ´To je jako kdybys chtěla, aby Quentin Tarantino nedal do svého filmu žádné násilí´. Jenomže mně to přišlo, že se spíš styděl."

Jacksonovy děti tráví svátky u tety Janet

28. prosince 2009 v 10:27 | Roli |  Other
Děti letos zesnulého Michaela Jacksona jsou sice v péči své babičky, letošní svátky ale tráví u tety Janet. A světoznámá zpěvačka se jim je snaží zpříjemnit, seč může. Nakoupila jim hromadu dárků za desítky tisíc dolarů.

"Budou to sice tiché Vánoce plné vzpomínek na Michaela, ale Janet ví, že by si to tak její bratr nepřál, že by chtěl pro své děti především zábavu, a tak jim připravila hromadu dárků," píše britský tisk s odvoláním na Jacksonovu rodinu.

"Michael miloval Vánoce. Byl jako velké dítě a teď za něj převzala štafetu Janet. Za stromečky a dárky ve stylu, v jakém je miloval Michael, musela utratit desítky tisíc dolarů. Pětadvacátého prosince ráno musel být jeho dům od střechy až po sklep plný dárků," řekl jeden z Michaelových příbuzných.

Michael po sobě zanechal tři sirotky - dvanáctiletou Paris, třináctiletého Prince Michaela I. a sedmiletého Prince Michaela II

IQ Michaela Jacksona je údajně 110

28. prosince 2009 v 10:26 | Roli |  Other
Legenda, král popu, tak se přezdívá americkému zpěvákovi Michaelu Jacksonovi, který zemřel v roce 2009 na selhání srdce.

Jeho IQ hodnota je udávána 110, což je lehce nadprůměrné. Nicméně jiné zdroje uvádějí i vyšší čísla. Není známo, jestli zpěvák někdy nějaký IQ test podstoupil.

Život a kariéra
Životopis Michaela Jacksona byl plný kontroverzí. V dětství jej týral otec, ale Michael později opakovaně tvrdil, že právě jemu vděčí za svůj úspěch.
V mládí vytvořili spolu se sourozenci skupinu "The Jackson 5", sólovou kariéru zahájil záhy nato. V roce 1982 vydal album Thriller, které se stalo nejprodávanějším albem všech dob.
Jeho diskografie zahrnuje deset studiových alb, velké množství kompilací a čtyřicet pět videoklipů - nejznámější jsou například Black or White, Thriller nebo Earth Song.
Během svého života byl dvakrát obviněn ze sexuálního zneužití nezletilého, první případ byl vyřešen mimosoudním vyrovnáním, ve druhém případě jej soud zprostil viny.
O jeho posledním turné byl natočen vysoce očekávaný film This Is It, který ukazuje Michaela v zákulisí velkých koncertů.

Plán na dnešek :)

27. prosince 2009 v 12:51 | Roli |  oznamky
Ahojky všichni tak dneska du nakupovat za penízky od Ježíškana Chodov.) mám tam sraz s kámoškou tak snad už budou slevy jinak sem se před chvilkou vzbudila včera sem byla moc dlouho vzůru :D přijel kamarád , kterýho sem neviděla fakt dlouho tak sem šla ještě s pár lidma za nim no a trochu se to protáhlo :D Možná dneska ještě něco přidám podle toho jak to stihnu :)
Jinak v blízký době se chystám udělat nějakou tu blesku dlouho žádná nebyla dám vám vědět:) Zatím pp užijte si svátky :-*


David Gest připravuje dokument Michaelovi

25. prosince 2009 v 16:08 | Roli |  Other
Gest doufá, že díky jeho pořadu si lidé uvědomí, že Michael byl jedním z nějvětších umělců co kdy žili. V pořadu se objeví i záznamy jeho rozhovorů s Michaelem, které Gest díky kontaktům s Michaelem získal. Gest k tomu říká: "Doufám, že lidé uvidí opravdového muže, který miloval lidi a děti, kterým chtěl zajistit dětství, které on nikdy neměl."

Omarion featuring Jay Rock - Hoodie

25. prosince 2009 v 16:07 | Roli |  Videa/videoklipy
Omarion věnoval své nové video Michaelovi, které natočil ve stylu Beat it a You rock my world.

Diplomek pro vševhny Sbé :-*

25. prosince 2009 v 15:38 | Roli-I love my SB:D |  VAŠE DIPLOMY
K Vánocům pro Sbéčka :D


:D....

25. prosince 2009 v 14:56
Tak co Ježíšek?Co jste dostali?Já oblečení,malovátka-řasenka ,make-up atd.,boty,Hello Kitty šampon a zrcátko, peníze atd.. A jinak jak ste si to užili?Měly jste kapra? :D Zatím papík :D


Diplomek za 29.Bleskovku

24. prosince 2009 v 11:07 | Roli |  moje diplomy


Moc děkuju je kawai :D


FBI odtajnilo záznamy o Michaelovi

23. prosince 2009 v 12:45 | Roli |  Other
FBI odtajnila 300stránkové záznamy o Michaelovi, které vedla od roku 1992. Mnoho stránek se týká nějakého šíleného muže, který Michaela sledoval a vyhrožoval zabitím prezidentovi a také tvrdil, že spáchá sériové vraždy. Muž byl později zatčen. Zbytek dokumentu tvoří záznamy od roku 2003, kdy se zapojilo i FBI do vyšetřování údajného zneužívání dítěte Michaelem.

Z dokumentu je jasné, že na Michaela nebylo nic nalezeno. FBI monitorovala Michaela přes 10 let a za tu dobu nenašla jediný důkaz. Podle Michaelova obhájce z té doby, Thomase Mesereau, "Michael nebyl žádný kriminálník a nebyl pedofil. Vyšetřovalo ho tolik agentur, FBI nebyla jediná, a nikdo nic nenašel. To jen znovu dokazuje, že byl nevinen."

Dále z dokumentů vyplývá, že po zatčení Michaela v roce 2004 se úřady obávaly teroristického útoku na soudní budovu, ve které se odehrával proces. Díky obrovskému zájmu médií by byli snadný cíl.

Tričko Beat It má nového majitela

23. prosince 2009 v 12:44 | Roli |  Other
V Los Angeles včera vydražili tričko, ktoré mal Michael oblečené vo videoklipe k piesni Beat It. Michael tričko daroval 11-ročnému fanúšikovi krátko po vydaní singla. I napriek tomu, že je značne obnosené, predalo sa za $20,740.
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Alicia Keys - Almost there

23. prosince 2009 v 12:42 | Roli |  Videa/videoklipy
Zpěvačka Alicia Keys nazpívala písničku Michaela "We´re almost there" z roku 1975.