!Blog je pozastavený!Objednej si animačku tady ...

Březen 2010

Omluva...

19. března 2010 v 22:53 | Roli |  oznamky
áá moc se omlouvám že sem tu nebyla ale vůbec sem nestíhala!!:( A newim jestli se to změní protože zítra du na jednu oslavu :D a pak se zase budu muset šprtat do školx no uvidíme jak mi vyjde čas ale nic neslibuju Sbéčka hlavně vám se omlouvám ale vážně nemám čas!!:(( Možná sem dám pár fotek z Egypta a něco o Majkovi ale asi až zítra takže good night:)
My biggest love!

Včera...:D

14. března 2010 v 11:26 | Roli |  oznamky
No takže včera sem byla nakupovat na Arkádách v Praze s kamí a koupila sem si šaty který sem si vybrala už dřív a k tomu uplně libový botičky takže sem upe happy :D Pak sem se šla kouknout ještě vedle do Bershky a koupila sem si džíny a takovou krásňoučkou košily :) Takže se shoppingem mám na týden pokoj :D! Jěště mi zbyly 3tísíce tak si asi koupím něco s Majkým a když uvidím něco pěknýho na sebe tak ještě dokoupíme:) Jo jinak zítra píšem asi 6 písemek tak newim jestli ještě něco přidám budu se snažit :) Zatím pp...:)


Diplomek pro SBénka od Denný K :D

14. března 2010 v 11:13 | Roli |  moje diplomy
Děkuju moc je kawai a je pravda že sme Sbé fakt dlouho :))

We are the World 25 v podání poloprofesionálů

12. března 2010 v 21:08 | Roli |  Videa/videoklipy
Krátce po vydání cover verze We are the World, která vznikla pod taktovkou Quincyho Jonese, Lionela Richieho a Wyclefa Jeana a jejíhož nahrávání se zúčastnila smétánka z celé současné pop-music, se na Youtube objevila verze v podání zpěváků a zpěvaček, kteří svůj pěvecký talent proslavili právě na této internetové stránce. Písnička ovšem nebyla nahrána z toho důvodu, aby konkurovala oficiálním remaku We are the World, naopak autorka celého projektu prosí aby lidé podpořili Haiti koupí 'We are the World Haiti 25'

Odkaz na video :)

The First International King of Pop Fanvention

12. března 2010 v 21:05 | Roli |  Other
26. - 29. augusta 2010 bude mesto Merrillville v štáte Indiana hostiť prvú medzinárodnú oslavu odkazu Michaela Jacksona, ktorá vzniká za plnej podpory Katherine Jackson a zúčastnia sa jej mnohí členovia rodiny Jacksonovcov. Akcia určená pre fanúšikov z celého sveta sa bude konať v Radisson Hotel a Star Plaza a stretnú sa tam s ludmi, ktorí Michaela poznali alebo s ním spolupracovali. Súčasťou programu bude tanečná party, galavečer i beseda o Michaelovi, kde budú na otázky odpovedať členovia jeho rodiny. Fanúšikovia budú tiež môcť navštíviť dom Jacksonovcov v Gary. Pripravovaná tlačová konferencia bola na žiadosť Katherine Jackson preložená na 29. marca 2010. V tomto liste vyjadruje akcii svoju podporu. Viac informácií na stránke mjfanvention.com.

Bodyguardi o Michaelovi Jacksonovi(pokr.)

12. března 2010 v 21:04 | Roli |  Other
V druhej časti rozhovoru pre televíziu ABC, bodyguardi Michaela Jacksona, hovorili o finančných problémoch, rodine a jeho údajnej závislosti na liekoch. Michael nemal rád neohlásené návštevy svojej rodiny, ktorá ho však nenavštevovala často. Ochranka do domu nikoho nevpustila bez ohlásenia a keď raz Michaelovi bratia prišli riešiť jeho problém s liekmi, Michael sa s nimi stretol mimo domu. Najmladší brat Randy raz vytlačil bránu vlastným autom, ale Michael sa s ním i napriek tomu nestretol.
Ohladom finančných problémov tvrdia, že boli viackrát svedkami odmietnutých kreditiek v hoteloch, niekolko mesiacov čakali na výplatu a cez ich ruky prechádzali všetky listy od rôznych právnických firiem, ktoré žiadali zaplatenie účtov. Šlo o miliónové sumy, ktoré však boli uhrádzané. Michael však mal byť z tejto situácie značne frustrovaný a raz vyhodil mobil z okna, načo hneď vtipne poznamenal: "Bill, myslím, že budeš potrebovať nový telefón." Vyjadrili sa tiež, že "niekto neplatil účty", čím naznačili, že to nebola priamo Michaelova vina. Michael trávil hodiny s právnikmi, aby sa zbavil žalôb formou mimosúdneho vyrovnania. Rev. Jesse Jackson mal tiež zaplatiť všetky náklady na Michaelovu cestu na Jesseho oslavu 66. narodenín. Bodyguardi sú presvedčení, že Michael nemal problém s drogami a len velmi výnimočne bol pod vplyvom liekov. Michael trpel nespavosťou a bežne trénoval i o 3-4 nadránom. Conrad Murray sa pôvodne staral o zdravie detí a podla bodyguardov, Murray nie je jediný zodpovedný za Michaelovu smrť. Pýtajú sa, kde boli všetky celebrity posledné roky.

Blog.cz zase blbne!

11. března 2010 v 18:28 | Roli |  oznamky
Ach jo to je hrozný blog.cz zase blbne! Už mě to začíná štvát nejde mi menu a ani vůbec nefungujou videa!! Hrůza

Videohra Moonwalker bude možná znova vydaná

11. března 2010 v 14:00 | Roli |  Videa/videoklipy
Na výroční konferenci developerů videoher v San Franciscu byla dvě největší témata Iphone a Michael Jackson. Mark Kozlov ze společnosti Sony Music připustil, že chystají reedici populární videohry 'Moonwalker', která byla vydaná společně s Michaelovým stejnojmeným filmem. ,,Snažili jsme se hru vydat spolu s uvedením THIS IS IT na DVD ale nestihli jsme se dohodnout s vydavatelem hry Sega.'' 'Michael Jackson's Estate' pracuje na tom, aby mohla být hra vydána znovu, musíme počkat a uvidíme jak to dopadne.'' Na otázky od novinářu Kozlov odpověděl neurčitě se slovy: ,,Je to přísně tajné.''
Video z původní verze hry, můžete sledovat pod článkem.Nejčastější hvězda na obálkách časopisů v roce 2009 byl Michael Jackson

10. března 2010 v 19:57 | Roli |  Other
Publikace 'Min Online' uvádí, že smrt Michaela Jackson impulzem toho, že se objevil na obálce většiny světových časopisů. Toto zahrnuje například časopisy Time, People, Newsweek, US Weekly nebo hudební časopis Q. Pokud se chcete podívat na některé z těchto obálek, navštivte tento odkaz.

Michaelovi bodyguardi chtějí napsat knihu o zpěvákovi

10. března 2010 v 19:55 | Roli |  Other
Michaelovi bodyguardi Mike Garcia, Bill Whitfield a Javon "BJ" Beard v interview s ''Good Morning America'' promluvili o Michaelově soukromém životě, o jeho vztahu k dětem ale i o momentech které popsali jako ,,smutné''. Například jedné oslavy Princových narozenin se účastnil Michael, chůva, sourozenci Paris a Blanket a v nakonec právě tito bodyguardi. ,,Žádné děti, nikdo,'' řekli tři muži, kteří pro Michaela pracovali od roku 2007, ovšem jejich vztah prý byl o mnoho víc než jen profesionální. Michael se jim svěřoval se svými starostmi a tajemstvými. ,,Byli jsem s Michaelem jako člověkem a ne jako se zpěvákem,'' řekl Mike Garcia. Ke známé fotografii Michaela s obvazy nebo náplasti kolem obličej řekl: ,,To nenosil z důvodu plastických operací, to byl převlek, chtěl aby si lidi mysleli, že to je obět vážných popálenin.'' K vztahu Michaela a jeho dětí řekl Garcia: ,,Byla to roztomilá partička, děti Michaelovi říkali každou chvíli, že ho milují a Michael byl také úžasný otec. Děti jsou příjemné a umí se dobře chovat. Někdy samozřejmě provedly nějakou tu roštárnu jako všechny malé děti, to třeba když ke mě přišel Princ a řekl mi, že ho tátínek prosí abych jim dal sušenky. Zeptal jsem se Michaela jestli můžu a Michael si hned k sobě Prince zavolal.''
V neposlední řadě také promluvili o Michaelových přitelkyních, údajně totiž nebyla jenom jedna... Minimálně totiž byly dvě. ,,Občas jsme ho vezli limuzínou a Michael zatáhl záclonku abychom neviděli na zadní sedadla, kde byl se svojí slečnou'' ,,Myslíte, že se tam mohl s některou líbat??'' ,,Buďto se líbal nebo žvýkal velice hlasitě žvýkačku se staženou záclonkou...'' odpověděl Bill Whitfield.
Na video za interview se můžete podívat zde

Angel Award pro Michaela

10. března 2010 v 19:54 | Roli |  Other
Michaelovi Jacksonovi bola 7. marca 2010 udelená Angel Award na 11. ročníku Annual Children Uniting Nations Oscar Celebration. Cenu prebral Michaelov brat Randy Jackson v sprievode sestry Rebbie.


Animka for Saba

8. března 2010 v 12:00 | Roli |  Vyzvedni si!
Photo Flipbook Slideshow Maker Snad se ti bude líbit:)?

SB Kijo-chan

8. března 2010 v 11:43 | Roli |  moje SB
Nové Sbénko Kijo-chan má blog o Majkým zde koukněte se :)

Diplomek pro tebe:

Snad se ti bude líbit?:)

New design :D

8. března 2010 v 11:00 | Roli |  Moje designy
New design zase s Majkým :) No krásnej moc se mi líbí :D

Co vám? :)

Souhrn novinek za týden

7. března 2010 v 21:29 | Roli |  Other
Na scéně s Michaelem Jacksonem

V novém rozhovoru, Kriyss Grant, první tanečník Michaela Jacksona pro jeho "This Is It" turné, popisuje, jaké to je pracovat s Králem Popu. "Bál jsem se a nevěděl sem jestli tohle chci, ale šel jsem do toho. Konkurz trval tři dny a bylo tam tisíce tanečníků. Michael přišel třetí den. Nikdy předtím jsem nebyl na turné, Byl jsem jediný tanečník z Floridy. Všichni ostatní byly z Los Angeles. Michael byl typ člověka, který když se na vás podívá.. Vidíte co cítí.. Když se díval na mě, věděl že jsem velmi nervozní. Když měl nějaké připomínky tak jen takové, které nás povzbuzovaly.Nevěděli jsme co dělat, co na to říct, kam jít. Byl to ten pocit, když jste se konečně dostali na místo kam jste celý život chtěli. Zpráva o jeho smrti mě opravdu zasáhla. I tu chvíli co jsem pro něj tančil, jsem cítil, že se snaží vcítit co nejvíce do nás a povzbuzovat nás. Michael Jackson byl pro mě jedinečný umělec. Jsem velmi vděčný za tu šanci, že jsem pro něj mohl tančit."

Děti Michaela Jacksona nebyly ohroženy paralyzérem

Advokát Michaelovi matky potvrdil, že je dům rodiny Jacksonů v Hayvenhurstu prohledáván, kvůli podezření na přitomnost paralyzéru. Pravník ale vyvrátil, že by děti přišly se zbraní do kontaktu. Zbraň byla údajně objednaná na dobírku, ale byla včas zabavena.
Adam Streisand je pravníkem Katherine Jackson, která byla po Michaelově smrti pověřena opatrovnictvým Prince Michaela, Paris a Prince Michaela II (Blanketa). Streisand říká, že zbraň byla objednána 13ti letým Jafarem Jacksonem (syn Jermaina Jacksona, Michaelova bratra) a poslána do bydliště Jacksonů v Los Angeles. ''Jafar paralýzer vyzkoušel v koupelně s kouskem papíru,'' píše Streisand v oficiálním stanovisku pro média. Po chvilce ochranka a Katherine slyšeli zvuk zbraně a ihned ji zabavili. Streisand tedy vyvrátil nepravdívé informace, které říkali, že Jafar s Princem paralýzer použili proti malému Blanketovi. ''Všechny tři děti jsou šťastné, zdravé a úžasné a Katherine se pilně stará, aby tomu tak bylo.''

Jackie Jackson promluvil o Michaelovi

Při emocionálním večeru v Sydney, kde byl zahájen prodej DVD z filmu THIS IS IT, Michaelův bratr Jackie vzpomínal na svého bratra a spoluhráče ze skupiny Jackson 5. V interview řekl mimojiné, že si cení obrovského zájmu fanoušků: "Michael velice miloval své fanoušky a velice si jich vážil." Po celou dobu interview byl Jackie klidný, ale stejně se neubránil slzám, když na konci celé akce děkoval Kennymu Ortegovi a Travisi Paynovi, kteří dali film THIS IS IT dohromady. Jackie také řekl, že miloval Michaela za to, jaký to byl skvělý otec: "Miloval jsem, když byl na pódiu a předváděl tu nejlepší show, byl skvělý když nahrával ve studiu, vždy byl neuvěřitelný a přicházel pořád s něčím novým, ale nejvíc jsem Michaela miloval za to, s jakou láskou se vždy choval ke svým dětem.''
Film THIS IS IT zatím vydělal celosvětově 259.3 milionů dolarů a je čislo jedna v prodejnosti dokumentárních filmů.

Rozhovor s Jermaineom Jacksonom

Jermaine Jackson v závere rozhovoru pre holandskú televíziu pripustil, že hrob jeho brata Michaela Jacksona môže byť jedného dňa sprístupnený návštevám verejnosti. Okrem iného povedal, že Michael súhlasil, aby ho bratia v rámci rodinnej reality show navštívili v zákulisí koncertov This Is It. Celý rozhovor si môžete pozrieť tu.

Sem zpátky :D

7. března 2010 v 21:04 | Roli |  oznamky
Jéé tak už jsem zpátky pravda že vůbec né ráda :D Tam totiž bylo 35 stupňů a tady -6 co sme přiletěli takže fuj zima hnus :D Dám vám sem fotečky jen co je stáhnu do noťase :) No shrnuto sem uplně hnědá a né žádnej sýr :D No plostě celej týden relax dokonce sem i jela na velbloudovi z čeho teď nemůžu chodit (natažený tříslaxD) um no krásnej hotel,moře plostě uplně všecko :)) Dneska sme ještě jeli na otočku do Brna protože můj strejda slavil 70ky :D takže pařba :D No zítra se vám budu věnovat a snad ten týden doženu :))PS: zase já kamí :-*